Buradasınız : HİZMETLER

Büyü Bozma

Büyü Bozma - Öncelikle şunu belirteyim Allah'ın izniyle bozulmayacak hiçbir büyü yoktur.

Öncelikle şunu belirteyim Allah'ın izniyle bozulmayacak hiçbir büyü yoktur.

KENDİ YORUMUMLA BÜYÜ

Sevgili kardeşlerim büyüler(en kötüleri yılan büyüsü,papaz büyüsü,yumurta büyüsü,domuz yağı büyüsü vb.) İnsanın hayatını dağıtabilir hatta ölüme kadar götürebilir.
Ama bunlardan kurtulmak imkansız değil.yüce kitabımız kuranı kerim bize yeter.

Ailevi olarak sıkıntılıysanız paranızda bereket yoksa maddi ve manevi rahatsızlıklar sizi rahat bırakmıyorsa bilin ki büyülenmişsiniz.

Yapılan büyü ile cin musallatı ifrit veya şeytan türü varlıklar musallat olabilir.

Günümüzde bu vakalar çok sık görülmeye başlanmakta çünkü kıskançlık haset düşmanlık insanları kötü şeyler yapmaya itiyor.

Bu büyüleri yapanların ve yaptıranların allah katında yeri olmadığı yüce kitabımız kuran'daki ayetlerle sabittir.cennette yeri yoktur.hangi çeşit büyü yapılırsa yapılsın hepsi yüce dinimiz açısından yasaktır günahtır.allah korusun insan dinden bile çıkabilir.

Örneğin annesine babasına yapılmış çocukları maddi ve manevi olarak olumsuz etkileniyor. Büyüyü yaptıran insanın öyle bir gözü dönüyor ki büyü yaptırdığı insanın acı çeksin.hatta ölsün istiyor.haneye iş yerine yapılan büyüler genellikle bir musallatı beraberinde getirdiği için hanede iş yerinde huzursuzluk ve bereketsizlik getirmektedir.

Kendi teşhislerimden yola çıkarak söylebilirim ki allah yolundan ayrılmayan bir insana hangi büyüyü yaparlarsa yapsınlar etkileyebilir ama tutmaz. Allah yardım eder ve şifasını verir.

Bakımlarımı öğleden sonra ve akşamları yapıyorum. Yazacaklarımı da gece 12'den sonra yada sabah namazı sonrası yazıyorum.sizin resminiz ve annenizin resminin olması yeterli.bu çalışmam için bir ön bilgi oluyor.gerçekten benden işlem yaptırmak isteyen var ise anne ve babasının 2-3 kuşak anne isimlerini bilmek zorunda.bunun için resme gerek yok..evli olanlarda eşlerinin anne ve babasının dahil 2-3 kuşağının anne isimlerini bilmek zorundalar. Sizin üzerinizdeki olumsuzluğun kaynağını öğrenmeden sizin üzerinizdeki büyüyü bozsam da bir süre sonra tekrarlaması muhtemeldir.
Şu da var günümüz hocalarının yaptığı büyülerin çoğunun etkisi 40 günü geçmez. Yaptıran bi daha gider yaptırır. Düzen böyle devam eder.

Kesinlikle cin toplamıyorum su falı bakmıyorum. Tüm ailenize bakımını yaparak asıl büyünün kaynağı kim onu bulup işi kökten temizliyorum.

büyü bozmak herkesin işi değil büyüyü büyüyle karşılık vermek günahtır.büyü bozma insanın üzerindeki engellerin bağların kaldırılmasıdır. büyü bozma işlemine tabi tutulduktan sonra olanlara siz bile şaşıracaksınız

büyüiptali büyü bozma işi gerçekten manevi alanda bir yetki isteyenbir meseledir.bırakın büyü bozmayı bakım yapmayı bilmeyeninsanlar medyumum diye ortalıkta cirit atmaktadır. Bu işiinsanların saf duygularını istismar etmek isteyen insanların vayhaline ki var.kesinlikle 5000 10000 gibi paralar isteyen insanlarabüyü bozdurmak için kanmayın.size şahsen iyi niyetli olarakuyarımdır.zaten siz büyü bozdurmak için 10000 verecekdurumdaysanız büyü ne alaka.medyum geçinenlerin maskarasıolmayın. Gerçekten büyüden sihirden bağlılıktan kötü biretki veya ağırlık var ise bize ulaşın size yardıımcıolayım.kuran ayetleriyle allahın kelamıyla size en iyi teşhis ileyardımcı olalım.