Buradasınız : BÜYÜ

Kendi Yorumumla Büyü

Kendi Yorumumla Büyü - Sevgili kardeşlerim büyüler(en kötüleri yılan büyüsü,papaz büyüsü,yumurta büyüsü,domuz yağı büyüsü vb.) İnsanın hayatını dağıtabilir hatta ölüme kadar götürebilir.

Sevgili kardeşlerim büyüler(en kötüleri yılan büyüsü,papaz büyüsü,yumurta büyüsü,domuz yağı büyüsü vb.) İnsanın hayatını dağıtabilir hatta ölüme kadar götürebilir.

Ama bunlardan kurtulmak imkansız değil.yüce kitabımız kuranı kerim bize yeter.

Ailevi olarak sıkıntılıysanız paranızda bereket yoksa maddi ve manevi rahatsızlıklar sizi rahat bırakmıyorsa bilin ki büyülenmişsiniz.

Yapılan büyü ile cin musallatı ifrit veya şeytan türü varlıklar musallat olabilir.

Günümüzde bu vakalar çok sık görülmeye başlanmakta çünkü kıskançlık haset düşmanlık insanları kötü şeyler yapmaya itiyor.

Bu büyüleri yapanların ve yaptıranların allah katında yeri olmadığı yüce kitabımız kuran'daki ayetlerle sabittir.cennette yeri yoktur.hangi çeşit büyü yapılırsa yapılsın hepsi yüce dinimiz açısından yasaktır günahtır.allah korusun insan dinden bile çıkabilir.

Örneğin annesine babasına yapılmış büyüler çocukları maddi ve manevi olarak olumsuz etkiliyor. Büyüyü yaptıran insanın öyle bir gözü dönüyor ki büyü yaptırdığı insanın acı çeksin.hatta ölsün istiyor.haneye iş yerine yapılan büyüler genellikle bir musallatı beraberinde getirdiği için hanede iş yerinde huzursuzluk ve bereketsizlik getirmektedir. Önemli olan burda büyüyü bozmak değil mekanı sahiplenen varlıkları da kovmaktır.

Kendi teşhislerimden yola çıkarak söylebilirim ki allah yolundan ayrılmayan bir insana hangi büyüyü yaparlarsa yapsınlar etkileyebilir ama tutmaz. Allah yardım eder ve şifasını verir.

Bakımlarımı öğleden sonra ve akşamları yapıyorum. Yazacaklarımı da gece 12den sonra yada sabah namazı sonrası yazıyorum.yanımda sizin resminiz ve annenizin resminini olması yeterli.bu çalışmam için bir ön bilgi oluyor.gerçekten benden işlem yaptırmak isteyen var ise anne ve babasının anne isimleri de bazen gerekli olabiliyor.evli olanlarda eşlerinin anne ve babasının anne isimlerini bilmek zorundalar. Sizin üzerinizdeki olumsuzluğun kaynağını öğrenmeden sizin üzerinizdeki büyüyü bozsamda bir süre sonra tekrarlaması muhtemeldir.
Şu da var günümüz hocalarının yaptığı büyülerin çoğunun etkisi 40 günü geçmez. Yaptıran bi daha gider yaptırır. Düzen böyle devam eder.

Kesinlikle cin toplamıyorum su falı bakmıyorum. Tüm ailenize bakımımı yaparak asıl büyünün kaynağı kim onu bulup işi kökten temizliyorum.