Buradasınız : HİZMETLER

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü - Genel anlamda eşinizle olsun nişanlınızla olsun veya sevgilinizle olsun aranızda soğukluk var sizden uzak duruyorsa veya,

Genel anlamda eşinizle olsun nişanlınızla olsun veya sevgilinizle olsun aranızda soğukluk var sizden uzak duruyorsa veya,

Genel anlamda eşinizle olsun nişanlınızla olsun veya sevgilinizle olsun aranızda soğukluk var sizden uzak duruyorsa veya sürekli evde veya görüşmelerde tartışma veya kavgalar varsa ya da düzenli bir ilişki hayatınız yoksa ya da bir taraf ihtiyaçlara cevap veremiyorsa yüce ve kainatın tek sahibi allahın izniyle azametli güçlü kuranı kerim ayetleriyle bu olumsuzluklara inşallah son vereceğiz. Eşiniz nişanlınız ya da sevgiliniz hiç olmadığı kadar şefkatli iyi olacak sevgisini size gösterecek. Örnek bir ilişkiniz olacak. Sizi isteyecek sizden kopamıyacak.
Sizi sevmesini sözünü dinlemesini istiyorsunuz siz değer vermesini gözü başkasını görmesin mi istiyorsunuz bu çalışma size özel olacaktır. Allah sevenlere yardım eder. Makbul dua allah katında hep kabul olur.
Tabi benim de şartlarım var. Yanıma sevgilim diye evli adamları yada kadınları ayartmak için gelmeyin.teklif dahi etmeyin.bu çeşit işler gerçekten allah katında çok büyük günahtır. Size bir başka reçete yazalım bu sevdadan kurtulun başka bir nasip arayalım. Allah herkesi nasibiyle rızkıyla yaratmıştır.ona şüphe yok.