Buradasınız : MANEVİ ÇÖZÜMLER

Yıldızname

Yıldızname - Yıldızname falla karıştırılmamalıdır. Yıldızname kişinin doğum saati anne ismi dikkate alınarak kişinin başından geçecek olayların söylenmesine yardımcı olur.

Yıldızname falla karıştırılmamalıdır. Yıldızname kişinin doğum saati anne ismi dikkate alınarak kişinin başından geçecek olayların söylenmesine yardımcı olur.

Yıldızname falla karıştırılmamalıdır. Yıldızname kişinin doğum saati anne ismi dikkate alınarak kişinin başından geçecek olayların söylenmesine yardımcı olur. astroloji ile alakalıdır. Yıldızların uğurlu uğursuz saatleri dikkate alınarak kişi için tahminlerde bulunulur. Yıldızname ile çok fazla şey üzerine tahmin yürütmek mümkündür. Herşeyin en iyisini allah bilir ondan şüphe dahi etmeyiniz. Fakat Kara büyü grubu büyüler Yıldızname ile yapılan bakımlarda çoğu zaman çıkmadığını çok önce fark ettim. Çıkmamakta olduğundan Yıldızname ile bakım yapan kişiler bir olumsuzluk olduğunu görür yıldız düşüklüğü var kısmetin kapalı deyip geçerler. Kara büyü gurubu büyüler haneyi etkilediği için kişi bundan etkilenebilir. Ve bir kişiye yapılan büyü aileyi kötü enerji alanına sokabilir. Yıldızname bir yere kadar insana yardım eder. Kişi gider yıldızına baktırır Yıldızname bakan kişi rahatsızlığı olana birşeyler hazırlar bir süre iyi olur. Bir süre sonra iyi olan şahıs yine rahatsız olur. Bunun sebebi kara büyü gurubu büyülerde yardımcı cinler olduğu için büyünün etkisinin tam kaldırılmamasıdır cinlerin dağıtılmamasıdır. Büyünün etkisi kalkarsa herşey normale dönecektir. Yıldızname bakan kişilerin çoğu işini biliyordur ve kendi alanında yorumlarını kitaplardan bakarak yapar. Bi de bazı medyum geçinen insanlar var hiçbirşey bilmiyorlar insanları acayip bir strese sokup 5000 tl 10000 tl gibi rakamlar isteyip temelli işinden çıkılmaz durumlara yöneltiyorlar.