Buradasınız : BÜYÜ

Büyü Nasıl Bozulur ? Büyüden Kurtulmak ve Büyü İptali

Büyü Nasıl Bozulur ? Büyüden Kurtulmak ve Büyü İptali  - büyü nasıl bozulur büyüden kurulmak büyü iptali

büyü nasıl bozulur büyüden kurulmak büyü iptali

Büyü bozma nasıl yapılır? kara büyü nasıl bozulur ?kabalabüyüsü firavun büyüsü hayız kanı büyüsü nasıl bozulur?

Öncelikle şunu belirteyim Allah'ın izniyle bozulmayacakhiçbir büyü yoktur. Önemli olan inanç ve imandır. Hoca hoca gezmemektelazımdır. Bu işlemin başarısını etkiler iyileşme temizlenme süresinigeciktirir. Büyü bozma da herkesin işi değildir. Arapça bilmek ebced ve imlakuralları çok önemlidir. Fotokopi işi asla değildir. Büyü bozma da bizim enbüyük silahımız her zaman yüce kitabımız kuranı kerimdir. Önce sorunu tespitedeceğiz. Sonra En kötü kara büyüleri bile bozacağız.  Eğer gerçekten sizde büyü varsa bunubozacağız. Tekrar büyü yapılmaması için bir koruma perdesi oluşturacağız. Bakımıkişiye göre yaptığımız için manevi reçetelerde genellikle kişiye özelhazırlanacak. Size nasıl büyü yapılmış onu tespit edeceğiz. Örneğin yedirme ilebüyü yapılmış ise ona göre büyü bozma işlemi yapacağız. Mezara gömülmüş birbüyü var ise ona göre büyü bozma yapacağız yada domuz yağı mı sürülmüş evinizeiş yerinize ona göre büyü bozma işlemi yapacağız. Ya da kilit mi gömülmüş onagöre büyü bozma işlemi yapacağız. Büyü bozma işlemi yapılırken Sizin de dikkatetmeniz gereken konular illaki olacaktır. Haram şeylerden örneğin helalkazançla iş yapmak lazım alkolden ve alkollü ortamlardan uzak durmak lazım zinadanuzak durmak lazım kincilik fesatçılık yapmamak lazım. Kötü arkadaşlardan uzakdurmak lazım. Kara büyü grubu büyüler genellikle kafir azgın cinlerle ortaklaşayapıldığı için büyü bozma işlemi yapılırken şeytan sürekli sizi kötü yola sevkedecektir. Ve bunun için arkadaşlarınızı kullanacaklardır. Mesela sizde birbüyü olayı mevcut diyelim. İnsanlar size uzak duruyor ve yalnızsınız. Sıkıntılarınızvar. Büyü bozma işlemi başladığı andan itibaren bir değişiklik olduğunuanlayacaksınız. Bu esnada sizin yanınıza hiç gelmeyen insan size hadi bir ikitane bira içelim diyebilir asla ona uymayacaksınız. Umarım demek istediğimianlamışsınızdır. Şeytan nasıl sizi cehenneme götürmek için uğraşıyorsa kafir veazgın cinlerde sizin durumunuzun normale dönmemesi için çalışmaktadır. Onuniçin kötü arkadaşlardan uzak duracağız. Her işe besmele ile başlamayı alışkanlıkhaline getireceğiz. Namaz dinin temelidir. Kaza ve kadere inanmak şart amasamimi şekilde beş vakit namazını kılan birisi kendisini korumaya almıştır. Gerçektenüzerinde büyü olduğunu düşünüyorsanız bana ulaşın. 

Ailecek bakımınızı yaptıktan sonra kime büyü yapıldıysa o insan başta olmak üzere ailedeki herkes temizliğe tabi tutulacaktır.
Genelde büyüden temizlik işi 21 gün ile 41 gün arası bitmektedir.
Ben yolu göstereceğim.
Ben işleme başlarken sizinde dikkat etmeniz gereken şeyler olacak.
1. Alkol alıyorsanız en az 3 ay içmeyin.
2. Sigarayada ara verin 3 ay.
3. Namaz çok önemli buraya dikkat edelim.hiç namaz kılmıyorsanızda perşembeyi cumaya bağlayan yatsı namazını kılacaksınız 7 aytel kürsi okuyup yatacaksınız.ve böylece bir daha da asla ve asla yenilemeyecek.
4.ve bu bozma işlemini ben olabilirim yada başka hocada olabilir yok o hocaya gittim bu hocaya gittim diye anlatmayın. Nereden bileceksiniz düşman belki en yakında. Büyüyü kimin yaptığını sormayın çoğu zaman söylemem fakat benden işlem yaptıran insanlar kendilerine büyüyü yapanın kim olduğunu bir şekilde öğrenir söylemesemde yardımcı olurum.
Gündüz bakım yapsamda yazacaklarımı gece 12den sonra tütsüler eşliğine yazıyorum.size fotokopi falan göndermiyorum.emek harcıyorum.yazıyorum.
Önce tespit şarttır. Bakım şarttır. Belirtilere göre sende büyü var ya da sende cin musallatı var denilemez. Kişi ağır bir psikolojik rahatsızlıkta geçirebilir. Bunu karıştırmamak lazımdır. Bakımımızı yaptık. Sorunu tespit ettik. Sorunu tespit ettikten sonra büyü varsa büyü bozulur büyü yoksa ona göre ne yapılması gerekiyorsa kişiye o söylenir. Bizim tespitlerimizin reçetesi kuranı kerim ayetleridir. Bazı yerlerde büyü bozmak için mesela pisliği pislikle temizlemek gerekir gibi bir algı yayılmıştır. Bu kesinlikle çok yanlış ve yalandır. Bu tür şahıslar büyü yapan kötü cinlerle muhabbeti olan kişilerdir. Kısa bir süre sizde iyileşme olsa da sorununuz geçmeyecektir. Çünkü kötü cinler verdikleri hiçbir sözü tutmaz. Kuran ayetleri onları cezalandırmk için en güzel silahtır.
Önemli not pazartesi ve cuma günleri bakım işlemi yapmıyorum.
Bozma işlemini yaparken şeytanlar boş durmayacak tabi sizi kötü şeylere yönlendirmeye çalışacaktır. Birazcık sabırla bu iş bitecek.
Bu işlem sırasında benim yap dediklerimi yapacaksın.