Buradasınız : HİZMETLER

Cin ve Büyüden Korunma ve Kurtulma

Cin ve Büyüden Korunma ve Kurtulma - İnançlı ve imanı sağlam kişilere kendilerinin de yapabileceği manevi bir kaç reçete sunayım.

İnançlı ve imanı sağlam kişilere kendilerinin de yapabileceği manevi bir kaç reçete sunayım.

İnançlı ve imanı sağlam kişilere kendilerinin de yapabileceği manevi bir kaç reçete sunayım.

Cinlerden rahatsızlığı olan insanlar Felak suresini 11 kere nas suresi 11 kere saffat suresi 33-34-35-36-37 ayetlerini 11 kere ve ayetel kürsiyi 11 kere bir bardak suya okuyup akşamları elinize ve yüzünüze sürerek içerseniz çok faydasını görürsünüz. Yani her sureyi 11 kere okuyup suya üfle eline yüzüne sür ve iç. Doğal kaynak suyu veya zemzem suyu yada kuyu suyu olursa dahada etkilidir

Büyü cin musallatı en kötü kara büyülerin dahi azgın cinlerini yakar. Yatsı namazını kılıp yatarken 3 kere ayetel kürsi okuyup elinizi yüzünüze bedeninizin her yerine meshederek 7 defa tekrarlayarak yani toplamda 21 kere.her 3 ayetel kürsi okuma da tüm vücuda meshederek 7 defa tekrarlayın. Bunu 1 yıldan fazla sürdürebilirseniz tekrarlarsanız siz kendiniz bu manevi ameliyatı gerçekleştirebilirsiniz. Herşeyin en iyisini allah bilir onda şüphe yoktur. Ama defalarca tecrübe edilmiştir. Bide yanınızdan ne büyücü ne de kötü azgın cinler geçebilir.

Namaz kılmak gerçekten manevi alanda bir koruma çemberi oluşturmada önemli bir perdedir. Yatsı namazını kılarak yatmak üzerindeki büyü bozulduktan sonra tekrar büyü yapılmasını engelleyen bir perdedir. Kesindir.

Sabah akşam 1'er kere okuyun faydasına şahit olun. Hayatınızda neler değiştiğini kendiniz görün. anlatmaya gerek yok. uygulayın ve görün. Dünya ayağına kendiliğinden gelecektir. Okumaya devam şarttır.

Başta bir kere eüzü besmele çekerek

100 estağfirullah

En az 132 salavat daha fazla okuyabilirsiniz

Besmele ile 11 ihlas suresi besmele ile 1 fatiha suresi okuyup. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed'den başlayarak tüm peygamberlere evliyalara Hızır aleyissallama Veysel Karani hazretlerini gelmiş geçmiş tüm evliyalara annemize babamıza sevdiklerimize yakınlarımıza vefat eden eş ve dostlarımıza varsa vefat etmiş kardeşlerimize hediye edip amin diyoruz

Bir kere eüzü besmele çekerek en az 100 kere lailahe illallah muhammeden resurullah deyip bu işi bitiriyoruz. En iyisini cenabı mevlam bilir.

Bu üçünü uygulayın çok faydasını göreceksiniz.


Cin musallatından kurtul

En kötü büyülerden kurtul

Manevi reçete


Size gerçekten kötülük eden düşmanlık eden size kin besleyen ve sizin zarar görmeniz için herşeyi yapan bir düşmandan kurtulmak için arayınız.düşman sizi görmediği gibi size yaptığında haksız ise kendi kazdığı kuyuya kendi düşecektir. Amansız düşmandan korunmak kurtulmak için arayın yardımcı olalım