Buradasınız : HİZMETLER

Kısmet Açma

Kısmet Açma - Adına ne derseniz deyin kısmet kapalılığı kısmetin kapanması bahtın kapanması nasiplerin kapanması bunlar hepsi aynı problemdir.

Adına ne derseniz deyin kısmet kapalılığı kısmetin kapanması bahtın kapanması nasiplerin kapanması bunlar hepsi aynı problemdir.

Adına ne derseniz deyin kısmet kapalılığı kısmetin kapanması bahtın kapanması nasiplerin kapanması bunlar hepsi aynı problemdir. cenabı hak herkesi nasibiyle yaratmıştır. bide şeytanı yaratmıştır. dünya bir sınav dünyası olduğu için herkesin başından geçecek şeyler farklıdır. cenabı hakın sizin duanıza ihtiyacı mı var. ama sizin cenabı hakkın affına ihtiyacınız var. kaza ve kadere inanmak gerekir. fakat büyü nazar cin musallatı kadere müdahale eden durumlardır. şeytan ve ahalisi işini yapacaktır. biz de işimi yapacağız. kısmetiniz önünde eğer herhangi bir engel varsa bunu allah'ın izniyle kaldıracağız. evlenemiyorsanız evlenecek birini bulamıyorsanız bulupta her yarı yoldan dönüyorsanız evlenmek için herhangi bir problem çıkıyorsa bunu ortadan kaldıracağız. büyü yoluyla kısmet nasip kapandığı gibi kilit büyüsü mesela kilitle kısmetiniz acayip kapatılır ki her kapı size kapanır. evlenmemeniz için yapılabilir. herkes mi büyü yapıyor derseniz. insanlar bu zamanda büyücülerden medet umup bir anlık öfkeyle her şeyi yapabiliyorlar. onun için büyü yapılmaz demeyin. gelelim nazara. çok etkili bir nazar büyülerden daha kuvvetli bir olumsuzluk yaratır. söz vardır ve doğrudur. nazara deveyi kazana insanı mezara götürür. nazarda büyü etkisi yaratıp etrafınıza bir takım engeller. cin musallatı meselesi zaten başlı başına bir olaydır. size musallat olan cinler büyü yoluyla geldiyse büyücünün emirlerine göre hareket eder ve sizin kısmetlerinin engeller. kız çok güzeldir geleni istemez oğlan yakışıklıdır kimseyi bulamaz. yani böyle şeyler olabilir. bu genelde çok arka arkaya büyü yapılan insanlarda olur ya da dikkatsiz bir şekilde banyoda tuvalette fazla duran insanlarda veya olup olmayacak yerlerde küçük ve büyük abdest yapmakla cinler bir de sizi sahiplenmeye başladı mı kısmetiniz bu şekilde de kapanır. önce teşhis çok önemlidir. bunların hepsinin çaresi vardır. yeter ki iman ve inanç tam olsun.

Bakımda hiçbir şey çıkmazsa o zaman aile büyüklerine bakmak lazımdır. Başkasına yapılan bir büyü veya tılsım da sizi engelliyor olabilir. Anne veya babaya yapılan büyüler bir başka şekilde çocuklara bir engel teşkil edebilir. Ailenize cin göndermek suretiyle sizde kısmet kapalılığı meydan gelebilir. Herşeyin bir vakti zamanı vardır ki kötü anda size isabet etmiş olabilir. Dedim ya hiçbir şey allahın izniyle çaresiz değildir. Şifanın adresi belli yüce kitabımız kuranı kerim ayetleridir.