Buradasınız : HİZMETLER

Muska

Muska - muska kuran ayetlerin bir temiz kağıt veya tabaklanmış deri üzerine yazılarak güzelce koruma altına alıp üzerinizde taşınacak bir hazinedir. kuran ayetlerinin gücü inanan ve itikatlı bireyler için inanılmazdır.

muska kuran ayetlerin bir temiz kağıt veya tabaklanmış deri üzerine yazılarak güzelce koruma altına alıp üzerinizde taşınacak bir hazinedir. kuran ayetlerinin gücü inanan ve itikatlı bireyler için inanılmazdır.

BÜYÜ BOZMA MUSKASI

Önceki yazılarımda büyü bozmayı sizlere açıklamaya çalıştım. Büyü bozma muskası yüce allahın kitabı kuranı kerim ayeti kerimelerinden oluşur. Bunlar acayip bir şekilde size tekrar büyü yapılmasını engelleyecektir. Büyü yapılmaya çalışıldığında iptal edecektir. Büyü bozma muskasını üzerinizde taşıdığınız müddetçe kimse size büyü yapamayacak kötülük yapamayacak.yapmaya çalışırsa allahın izniyle kendine dönecektir. Burada maharet şudur bizim size yazdığımız muskalar fotokopi değil.bizzat şahsınıza özel olarak yazılacaktır.

KISMET MUSKASI

Bazı insanlar vardır evlenmek ister bulamaz bulsa da evlenemez bir şekilde izdivaç kurması mümkün olmaz. Kısmet muskamız evlenmenizin önünde herhangi bir engel varsa bunu kaldıracak ve siz kısmet muskasını taşıdığınız müddetçe de mutluluğunuza hiçbirşey engel olamayacaktır. Burada maharet şudur ki bizim size yazdığımız muskalar fotokopi değildir. Bizzat şahsınıza özel olarak yazılacaktır. Fotokopi muskanın kesinlikle faydası olmaz ve ağırlık yapar.

KARI KOCA AYIRMA BÜYÜSÜNÜ ORTADAN KALDIRAN MUSKA

Eşinizle aranızda eskiden olmadığı gibi kötü ise eşiniz size tekrar ilgi göstersin sizi sevsin istiyorsanız allah izniyle kuran ayetleri herşeye şifadır. eşinizle aranızdaki kötü etkileri varlıkları ortadan kaldırıp onları kovacaktır. Eşiniz size ilk günkü gibi sevecek ilgi alaka gösterecektir.

EŞİNİZİN ZİNA İÇKİ KUMAR GİBİ ALIŞKANLIKLARINI ORTADAN KALDIRAN ÇALIŞMAMIZ

Eşiniz evinizin rızkını böyle yerlerde harcıyorsa bunun gerçekten bir çaresi var. Yazacağımız muska sayesinde eşiniz bu kötü alışkanlıklarından vazgeçecek evine yuvasına bağlı hale gelecektir.

Ümmü sübyan muskası

Bu çok önemli bir konudur. Ümmü sübyan rahatsızlığı yapan peri grubu azgın varlıklar için bir çalışmamız var. onları etrafınızdan kovduktan sonra size ve ailenize bir daha rahatsızlık vermemesi için ümmü sübyan muskası yazıp ömür boyu taşıyacaksınız. Bu grup varlıklar büyü yapmayı çok iyi bilirler. Sizi bu koruma sayesinde unutacaklar akrabaları da sizi göremiyecek. Kuran ayetleri bu varlıklara o kada yakıcıdır ki anlatılamaz.

Cin ve peri musallatına karşı muska

Büyü yoluyla ya da kendiliğinden size sataşan musallat olan rahatsız eden önünüze engeller koyan cin veya perilerden korunmak için muskamızı hazırlıyacağız. Bir daha da allahın izniyle sizin yanınıza bile gelemiyecekler.

BAKIM VE SONUÇ

Günümüzde hoca medyum geçinen insanlar her gelene sende büyü var cin musallatı var deyip maddi kazanç elde etmek için birşeyler tavsiye etmektedir. Yanlış bakımlarda kişileri rahatsız eder ve bu yolla da cinler bulaşabilir. şifa vereyim derken kişiye hastalık bulaşabilir. Bakım gerçekten önemli bir olaydır. Kimileri buna karşı çıksada şifayı verecek olan cenabı allahtır ve bunu gizlememek gerekir. Doğru bir şekilde bakım yapıp sorun iyice tahlil edildikten sonra gerekli çalışmalar yapılıp bir daha hoca medyuma gitmemeniz için elimizden geleni yapacağımıza şüpheniz olmasın. Hoca hoca gezmemek gerekir. Bu gerçekten peygamberimizin ve yüce kitabımızın karşı çıktığı bir olaydır.Kapalı kilitleri açma muskası

Size kilitle yapılmış büyüler varsa hiçbir işiniz olmaz. İyi olan herşey kötüye gider. Her alanda başarısızlık yakanızı bırakmaz. Paranızda bereket olmaz. Bu sorunun çaresi vardır. Yapacağımız çalışmadan sonra sizi engelleyen tüm kilitler açılacak ve işleriniz yavaş yavaş normale dönecek. Toparlandığınızı göreceksiniz. Şifayı veren allahtır. Gaflet olunmasın.

Aşık etme muskası

Size helal olan birinin size aşık olmasını mı istiyorsunuz. Bakımımızı yaparız. Sizin için en hayırlısı neyse onu karşılıklı konuşarak sizin için en hayırlısı neyse çalışmamızı yapar muskamızı hazırlarız. Gaflet olunmasın.

Bağlı kapıların açılması için muska

Her ne işe elimi atsam kuruyor diyorsanız.her işimde engel var olmuyor diyorsanız. Bakımımızı yapar.size en gerekli neyse allahın izniyle kuram ayetlerinden gücünden yararlanarak bağlı kapılarınız açılır.

ERKEKLİĞİN BAĞLANMASI OLAYI ve korunma muskası

Gerçekten tıbben bir rahatsızlık sorun yokken eşinizle ve/veya dışarıdada biriyle cinsel ilişkiye girmenizde bir problem varsa. Bunu çözüp eski halinize dönmenizi sağlayıp. Bir daha tekrar yapılmaması için elimizden gelenin en iyisi yapacağımıza şüpheniz olmasın. Kuranın kerimin gücüne inanan biri olanlar gaflet olunmasın.Çocuğu olmayan aileler için muska

Şimdi öncelikle şunu söyleyelim. biz tıbbi tedavi yapılmasını sonuna kadar savunuyoruz. Fakat o kadar ki defalarca tüp bebek denenmesine rağmen hamilelik meydana gelmiyorsa düzgün bir hocaya bakım yaptırıp cevabına bakmak lazım. Gerçekten manevi alemde bir tıkanma engel var mı buna bakmak gerek. Eğer gerçekten doktorluksa zaten doktorluk çıkacaktır. Fakat bakıma manevi alanda bir engel görünürse iman ve inançlı bir şekilde gerekeni yapacağız. Şifayı veren cenabı allah ve kuran ayetleridir. engeller kaldırıldıktan sonra korunma muskasıyla çocuk doğana kadar anneyi ve bebeği korumaya alıyoruz.

Şirinlik muskası

Toplumda sevilmek ve sayılmak istiyorsanız insanlar sizin sözünüzü dinlesin istiyorsanız sadece kişiye özel olan muskamızı taşıyarak etkisine sizde şaşıracaksınız. Muskamızın etkisini kuranı kerime ve allaha iman ve itikatla inanan kişilerde daha çok görüyoruz.

Muskalarımız sadece kişiye özeldir. Fotokopi asla değildir.
05436584408