Buradasınız : MANEVİ ÇÖZÜMLER

Cinler Alemi Cin ve Peri Musallatı Tedavisi

Cinler Alemi Cin ve Peri Musallatı Tedavisi - Perilenmek Cin Musallatı Cinlerin Saldırısına Uğramak Cin Nazarı Cin Şerrinden Kurtulmak Cinlenmek Aşık Cinler Perilerle Cinlerle İlişki Yaşamak.Cinlerden Korunma Cinlerden Kurtulma

Perilenmek Cin Musallatı Cinlerin Saldırısına Uğramak Cin Nazarı Cin Şerrinden Kurtulmak Cinlenmek Aşık Cinler Perilerle Cinlerle İlişki Yaşamak.Cinlerden Korunma Cinlerden Kurtulma

PERİLENMEK CİN MUSALLATI CİNLERİN SALDIRISINA UĞRAMAK CİN NAZARI CİN ŞERRİNDEN KURTULMAK CİNLENMEK AŞIK CİNLER PERİLERLE CİNLERLE İLİŞKİ YAŞAMAK.

Cenabı hak insanları balçıktan yaratırken cinleri de ateşten yaratmıştır. Cisim olarak cinleri perileri çoğu zaman gözle göremesek de varlıklarını inkar asla edemeyiz. Yaşayışları insandan çok farklı olmamakla birlikte yeme içme gibi alışkanlıklarını koku yoluyla yaparlar. Bunların da Müslümanı hristiyanı yahudisi dinsizi sapığı dindarı azgın olanı vardır. Büyü yoluyla musallat olan inler ve periler olduğu gibi bilmeyerek onlara zarar vermenizden de musallat görülebilir. Genellikle cinler ve periler pislik yerlerde banyo lavabo deliklerinde çeşme başlarında virane harabe eski evleri çoktan durulmamış evleri binaları yapıları ve yerleri mesken tutarlar. Onun için yol kenarlarına olup olmadık yerlere tenha diye su dökmemek lazımdır. 


Uygar bir insana yakışmayan bu hareket rahatsız olmanıza sebep olabilir. Bilmeden onlarazarar verebilirsiniz. Yada size aşık olurlar. Sizi banyo da ya da evde çıplak gezerken görür beğenir. Sizi sahiplenmeye başlar. Sizin evlenmenizi istemezengeller koymaya çalışır.  Ya da evlendiniz çocuğunuzun olmasını istemez. Rüyalarla bazı dönemler hariç devamlınormal insan boyutlarından farklı yani çok kısa yada çok uzun boylu topal köryüzü belli olmayan varlıklarla ilişki yaşadığınızı görmeniz durumda bunu çokiyi inceleyip tedavi etmek gerekir. 


Cin musallatları genellikle sizin zayıfolduğunuz anlarda meydana gelir cünüp gezerken alkollü ortamlarda çok aşırıöfkeliyken yada çok aşırı sevinçliyken daha fazla insan etkilenir. Meselabayanlar ay başı oldukları zamanlarda musallat durumlarına karşı zayıf olurlar.Tesadüfen cin musallatına uğramak günümüz koşullarında hiç zor değil. Asıltehlikeli olan bir büyüyle gelmiş bir büyücü tarafından gönderilmiş gelmiş sizezararı olan cindir. Tüm cin musallatları insana zarar verir. Fakat bir büyüylegelmiş cin veya cin taifesinin zararları anlatılmaz. Büyü için görevlendirilmişcin ne için görevliyse o konuda sizi engeller siz o yönden zayıflatılar. Yanisize ne için büyü yapıldıysa cin o konuda size zarar verir. İşsiz kalmanız veyaişinizin bitmesi için bir büyü yapıldıysa sizi itibarsızlaştırmak için insanlasizden uzaklaşması için uğraşır. İşinizin batması iflas etmeniz için yapılanbüyülerde cin taifesi ortamın bereketini alır götürür. Evlenmemeniz için birbüyü yapıldıysa sizi çirkinleştirir ya da sizin istememeniz için çalışır.Büyücü size musallat olan cini ne için görevlendirdiyse o yönde çalışır. Sizitakip eder çoğu zaman büyücüye gider gelir sizin yaptıklarınızı haber verirondan tekrar emir alır uygular. 


Rüyalarda kedi köpek görmek saldırmasınauğramak yada normal hayatta geceleri yürürken bir kara kedi süreklietrafınızdaysa yada bir kenardaysa cin musallatını ya kendiniz için yadaetrafınızdaki insanlar için düşünmenizde fayda var.  Kara büyü grubu büyülerde cinler periler çokzarar verir ve direk görevi büyücülerden alırlar. Yaşayan insanlar bunu çok iyibilir. Bu durum insanda depresyon sara şizofren gibi psikolojik rahatsızlıklarmeydana getirir. Çok ilerlemiş defalarca büyü yenilenmiş yada çok önce yapılmışbir büyü insanın ruhunda ve sağlığında psikolojisinde işinde çevresindeyöresinde acayip izler bırakır. Yaşayan bilir. İnsanlar en yakın bildiğinizkişiler bile size inanmaz yada sadece size işi düştüğünde yanınıza gelir. Paranınhiç bereketi olmaz evde de ekmek çabuk tükenir. Hastalık evde eksik olmaz. Genelliklecin musallatı olan kişilerin üzerinde bir ağırlık olur ve işe güce hiçbirşeyeeli gitmez. İnsanlar sizden kaçar. Dilimizin döndüğünce size bilgi vermeyeçalıştım.


Sizde bu şekilde bir manevi rahatsızlık yani cin veya perimusallatı varsa bunda şifa kuran ayetlerindedir. Şifayı veren cenabıhaktır ve hak dini islamın yüce kitabı kuranı kerim ayeti kerimeleridir.Başkaca bir yerde bir şey aramamak şifa aramamak gerekir. Şifayı veren kainatıntek sahibi yüce Allahtır. Büyücülerde medet aramamak gerekir. Büyü yaptırmayıhiç düşünmemek gerekir bile. Size yapılmış bile olsa başkasına büyü yaptırmayıdüşünmeyin.benim samimi tavsiyem budur. Bunun günahı gerçekten allah katındaçok büyüktür. Her sizde büyü var diyene de inanmayın. Ben size bakım yaptığımdagerçekten sizde büyü varsa var derim yoksa sende büyü yok derim. Doktorluksadece  bir pskolojik rahatsızlıksa onusöyler. Bir doktora başvurmanı tavsiye ederim. Kurana namaza yönelmeni tavsiyeederim günümüz hayatının telaşı ve koşuşturması insanı büyü cin musallatıvarmış gibi bir yanılgıya sürükleyebiliyor. Buna kapılıp her önüne geleni hocasanmayınız. Her sende büyü var cin musallatı var diyene inanmayınız. En iyidileklerim sizinle.